Sezona veselek v plném proudu – jakým svatebním darem na nich zabodujete?

Léto je obdobím svateb. Pokud jste i vy dostali pozvánku k účasti na takové slávě, pak budete muset – kromě obligátního: co si vezmu na sebe – vyřešit také otázku svatebního daru. Tatam jsou hrnce, příbory a povlečení, ze kterých se museli „radovat“ naši rodiče. Dnes se dávají úplně jiné dary, hodně se dbá na originalitu i legraci. Čím tedy potěšit novomanžele?

 DSC_0155

Zdroj: Lucie Bartáková  

Když peníze, tak originálně

Peníze patří k nejčastějším svatebním darům. Nikdy s nimi totiž nešlápnete vedle, některé páry si o ně dokonce samy žádají, protože je chtějí využít po svém. Mnohým slouží alespoň k částečnému pokrytí svatebních nákladů, jiní za ně vyrazí na vysněnou svatební cestu. Jak ale peníze darovat originálně? Papírové bankovky a kovové mince můžete umístit do různých dřevěných truhliček, třeba i těch na víno, které se dnes těší velké popularitě. Elegantně budou vypadat v karafě, zarámovaném obraze či ve fotoalbu. Ani klasická „obálková“ metoda nemusí být nudná. Stačí, když peníze v obálce zakomponujte třeba mezi květiny, jako jsme to udělali my v našem kvJETOboxu. A extra dárek je na světě.

 DSC_0158 (2)

Zdroj: Lucie Bartáková  

Když víno, tak ve stylu

Dobrým nápadem je věnovat také láhev kvalitního vína. Na jeho výběru si ovšem dejte hodně záležet a nepodceňte ani jeho „balení“, které má při předávání svatebního daru velký význam. Musí totiž zanechat dojem. Skvěle vypadají originální etikety, stylové visačky či okrasné obaly z papíru, takže se nebojte popustit uzdu vaší kreativitě. Pořídit můžete i originální kovové stojany na víno. Na svatbu se perfektně hodí ty se zamilovanými motivy, vybírat ale můžete i podle zálib novomanželů. Rádi spolu vyráží na romantické výlety na kole? Pak je tematický cyklistický stojan na víno jasnou volbou. Nebo je spojuje láska k hudbě? Potom sáhněte po stojanu s motivem pianisty. Tyto kovové kousky se stanou překrásnou bytovou dekorací každého interiéru, a zároveň milou připomínkou velkého svatebního dne.

Šárka a tým Ne-vinné dárky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení