O NÁS

 

Baví nás vytvářet útulno domova a bytové dekorace nepovažujeme za nepotřebné serepetičky ani lapače prachu. Zbožňujeme dárky a věříme, že jejich věnováním děláme radost nejen ostatním, ale i sami sobě. Naše srdce jsou pevně zakotvená nedaleko Pálavy a tento kraj milujeme se vším, co k němu patří.

To jsme ve zkratce my – malý rodinný obchůdek Ne-vinné dárky a dekorace, jehož příběh se začal psát už v roce 2014. Tehdy vznikla naše kamenná prodejna ve Velkých Pavlovicích, ve které jsme chtěli shromáždit vše, co má jakoukoli spojitost s vínem, od vývrtek přes vinnou kosmetiku až  po stojany na víno.  

V  průběhu času jsme sortiment neustále rozšiřovali také o nejrůznější dárkové a dekorační předměty, ze kterých by si vybral každý. Rostoucí počet zákazníků nejen z řad místních obyvatel, ale i turistů navštěvujících naše krásné městečko, nás utvrzoval v tom, že jsme se vydali správnou cestou. A proto neusínáme na vavřínech a rozšiřujeme (se) dál. Snažíme se neustále vyhledávat netradiční tuzemské a zahraniční produkty, které udělají radost jako drobná pozornost, milé poděkování nebo dárek k nejrůznějším příležitostem. Produkty, které bychom si koupili my sami. Sázíme na originalitu, nikoli na kvantitu, máme tedy většinu zboží k dispozici v nízkém počtu o několika kusech.

Protože jsme zjistili, že naše kamenná prodejna není nafukovací, rozhodli jsme se přemístit také do online světa. A tak vznikl tento eshop. Budujeme ho sice pomalu a postupně, ale s o to větší péčí a nasazením. Snad se vám s námi v našem virtuálním prostoru bude líbit.

kytičky_velké-1_1