O NÁS

 

Baví nás vytvářet útulno domova a bytové dekorace nepovažujeme za nepotřebné serepetičky ani lapače prachu. Zbožňujeme dárky a věříme, že jejich věnováním děláme radost nejen ostatním, ale i sami sobě. Naše srdce jsou pevně zakotvená nedaleko Pálavy a tento kraj milujeme se vším, co k němu patří.

To jsme ve zkratce my – malý rodinný obchůdek Ne-vinné dárky a dekorace, jehož příběh se začal psát už v roce 2014. Tehdy vznikla naše kamenná prodejna ve Velkých Pavlovicích, ve které jsme chtěli shromáždit vše, co má jakoukoli spojitost s vínem, od vývrtek přes vinnou kosmetiku až  po stojany na víno.  

V  průběhu času jsme sortiment neustále rozšiřovali také o nejrůznější dárkové a dekorační předměty, ze kterých by si vybral každý. Rostoucí počet zákazníků nejen z řad místních obyvatel, ale i turistů navštěvujících naše krásné městečko, nás utvrzoval v tom, že jsme se vydali správnou cestou. A proto neusínáme na vavřínech a rozšiřujeme (se) dál. Snažíme se neustále vyhledávat netradiční tuzemské a zahraniční produkty, které udělají radost jako drobná pozornost, milé poděkování nebo dárek k nejrůznějším příležitostem. Produkty, které bychom si koupili my sami. Sázíme na originalitu, nikoli na kvantitu, máme tedy většinu zboží k dispozici v nízkém počtu o několika kusech.

Protože jsme zjistili, že naše kamenná prodejna není nafukovací, rozhodli jsme se přemístit také do online světa. A tak vznikl tento eshop. Budujeme ho sice pomalu a postupně, ale s o to větší péčí a nasazením. Snad se vám s námi v našem virtuálním prostoru bude líbit.

kytičky_velké-1_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení