Dárková krabička Pro milovníky vína

Kód: 80013
Neohodnoceno
475 Kč / ks
Skladem

Dárková krabička Pro milovníky vína - praktický a stylový dárek, v němž se oblíbený nápoj prolíná v nejrůznějších podobách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková krabička Pro milovníky vína - hledáte praktický, užitečný a k tomu ještě stylový dárek pro milovníky či milovnice vína? Zapomeňte na klasickou láhev alkoholu a potěšte raději naší dárkovou krabičkou. U ní bude všem hned jasné, že se nejedná o žádné “nouzové řešení”, ale naopak o dárek, na jehož výběru jste si dali záležet.

Fialová krabička je laděna do jemných pastelově fialových a krémových barev, které doplňuje svěží zeleň. Zdobí ji světle fialová taftová stuha. 

Obsahuje:

  • něco pro krásu - zjemňující hroznový krém na ruce a nehty Hroznové víno (pro krásně hebkou, hydratovanou a voňavou pokožku. Objem: 100 ml.)
  • něco pro potěšení - luxusní mýdlo s vůní hroznů (české luxusní glycerinové mýdlo s vůní hroznů, s vysokým obsahem vitamínů. Hmotnost: 20 g)
  • něco praktického - flashku 32 GB ve tvaru korkového špuntu od vína (originální flash USB disk s kapacitou 32 GB ve tvaru špuntu, vyrobeno z korku)

Rozměry krabičky: 13 x 20 x 5 cm.