Dárková krabička Pro milovníky meruněk

Kód: 80008
Neohodnoceno
490 Kč / ks
Skladem

Dárková krabička Pro milovníky meruněk - sladké oranžové plody "sbalené" v krabičce připomenou horké slunce a zlepší náladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková krabička Pro milovníky meruněk - meruňková krabička nesmí v naší nabídce chybět. Náš kraj je totiž pěstováním sladkých oranžových plodů proslulý. Pokud jste jejich sladké vůni podlehli i vy, pak bude tato krabička správnou volbou. Meruňková kosmetika vám připomene horké slunce, oživí vzpomínky na léto a zlepší vám náladu.

Černá elegantní krabička s  průhledným víkem je laděna do jemně pastelových oranžových a bílých barev, které doplňuje svěží zeleň. Zdobí ji oranžová taftová stuha.

Obsahuje:

  • něco pro relaxaci - meruňkový sprchový gel (sprchový gel na tělo a vlasy s příjemnou vůní zralých meruněk, která dokonale osvěží vaše tělo i mysl. Objem: 250 ml)
  • něco pro krásu - meruňkový zvláčňující tělový krém (zvláčňující krém na obličej a tělo s příjemnou vůní zralých meruněk, s panthenolem a vitaminem E pro každodenní použití. Objem: 200 ml)
  • něco pro potěšení - meruňkové mýdlo ve tvaru srdce (české, ručně nalévané luxusní glycerinové mýdlo s příjemnou vůní meruněk. Hmotnost: 30 g)

Rozměry krabičky: 20 x 20 x 5 cm.