Dárková kosmetická sada Tatínkovi

Kód: 00071
Neohodnoceno
195 Kč / ks
Skladem

Dárková kosmetická sada Tatínkovi - Gentleman - obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a koupelovou sůl 110 g. Krásný dárek k svátku nebo narozeninám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková kosmetická sada Tatínkovi - Gentleman.

Obsahuje:

  • sprchový gel 100 ml
  • vlasový šampon 100 ml
  • koupelovou sůl 110 g

 

Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea) 100 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej, který má popsány zjemňující a lubrikační vlastnosti. Zároveň velmi jemně podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea) 100 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny druhy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej, který má popsány zjemňující a lubrikační vlastnosti. Zároveň velmi jemně podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Kozí sůl do koupele s unikátními extrakty z medu včely medonosné (Apis mellifica) a z kozího mléka 110 g. Blahodárná lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.