Dárková kosmetická sada pro novomanžele

Kód: 00068
Neohodnoceno
195 Kč / ks
Skladem

Dárková kosmetická sada pro novomanžele -  s nápisem On se zeptal a Ona řekla ANO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková kosmetická sada pro novomanžele - On se zeptal a Ona řekla ANO - krásný voňavý dárek.

Obsahuje :

  • sprchový gel pro něj 100 ml
  • sprchový gel pro ni 100 ml
  • koupelovou sůl 110 g

 

PAN krémový sprchový gel -  s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej, který má popsány zjemňující a lubrikační vlastnosti. Zároveň velmi jemně podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

PANÍ krémový sprchový gel -  jemný prostředek moderní osobní hygieny. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) a extraktu z kozího mléka, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Koupelová sůl pro společnou koupel s vůní medu a extrakty z kozího mléka a glycerinem. Sůl do koupele s unikátními extrakty z medu včely medonosné (Apis mellifica) a z kozího mléka. Blahodárná lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.