VIVACO Keratin a kofein posilující šampon pro ženy

Kód: 00063
Neohodnoceno
230 Kč / ks
Skladem

VIVACO Vivapharm Biotechnology Keratin a kofein - posilující šampon pro ženy na vypadávající, řídnoucí a oslabené vlasy. Objem: 200 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIVACO Vivapharm Biotechnology Keratin a kofein - posilující šampon pro ženy na vypadávající, řídnoucí a oslabené vlasy.

Vhodný pro všechny typy vlasů, především však pro oslabené, poškozené a vypadávající. Posilující šampon pro ženy s problémy s vyčerpanými, řídnoucími a vypadávajícími vlasy.

Speciální kombinace aktivních látek jako je keratin a kofein, doplněná o ceramidy a vitaminy B6 a B3,aktivně působí na kmenové buňky vlasového folikulu a tím účinně omezuje vypadávání vlasů, například v průběhu menopauzy. Obsažené aminokyseliny a Panthenol stimulující kořínky vlasů během mytí, podporují regeneraci vlasové pokožky a aktivují růst vlasů.

Použití: vmasírujte do mokrých vlasů a pokožky hlavy. Nechte šampon působit 2 minuty, aby měly účinné složky dostatek času na aktivaci. Nakonec důkladně opláchněte. Pravidelné používání napomáhá zvyšovat hustotu, objem a lesk vlasů a omezuje jejich vypadávání.

Účinky: stimuluje a aktivuje vlasové folikuly, posilují vlasovou pokožku, zlepšuje přirozený růst vlasu, navrací vlasům lesk, sílu a hustotu.

Aktivní látky: kofein, keratin, panthenol, Amino Complex, Vitamin B6, Vitamin B3, Ceramide III.

Bez parabenů, bez silikonů.

Objem: 200 ml.