Dárková kosmetická sada I love Boho

Kód: 00072
Neohodnoceno
240 Kč / ks
Skladem

Dárková kosmetická sada I love Boho - vlasový šampon, sprchový gel a krémové toaletní mýdlo. S aqua minerály a s extrakty z mořské řasy Ulva lactuca.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková kosmetická sada I love Boho.

 Obsahuje:

  • vlasový šampon 250 ml
  • sprchový gel 250 ml
  • krémové toaletní mýdlo 160 g

 

Sprchový gel s extraktem mořských řas 250 ml - originální sprchový gel s produkty moře. Je vhodný k mytí celého těla. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Vlasový šampon s extraktem mořských řas 250 ml - originální šampon s produkty moře. Je vhodný k mytí všech druhů vlasů. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku hlavy a vlasy v dobré kondici, hebké a čisté

Toaletní mýdlo s glycerinem a extraktem z mořské řasy 160 g - jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extraktem z vodní řasy (Ulva lactuca). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.